Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Sportshjørnet

Kan jeg lære å elske å gå på ski?

Sportshjørnet Alt som har med sport å gjøre passer inn her.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 01-01-22, 21:05   #11
Strå
Lesende
 
Strå sin avatar
 
Medlem siden: Jul 2007
Hvor: F16
Innlegg: 12.322
Strå har mye å være stolt avStrå har mye å være stolt avStrå har mye å være stolt avStrå har mye å være stolt avStrå har mye å være stolt avStrå har mye å være stolt avStrå har mye å være stolt avStrå har mye å være stolt avStrå har mye å være stolt avStrå har mye å være stolt avStrå har mye å være stolt av
Standard

Sv: Kan jeg lære å elske å gå på ski?

Opprinnelig lagt inn av Hyacinth, her.

Men jeg lurer på om det er mulig å få mannen til å like/tåle/godta/være med meg på ski. Han får vondt i kneet hver bidige gang han har prøvd. Når han skal ploge, får han vondt i hoftene. Knesmertene varer i månedsvis etterpå. Han sliter generelt med knærne etter sport i ungdommen, men nå kan han løpe med støttekne. Men disse plagene gjør at han etterhvert har nektet å være med på ski. Jeg synes det er skikkelig trist, særlig fordi vi må kjøre langt for å finne snø.

Jeg synes faktisk ikke mannen din skal prøve mer når han får så vondt hver gang og attpå til lenge etter en økt. Da er det du som må lære deg å gå på ski uten ham. Ev. kan du lære å like noe han tåler.

Strå er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 08:22.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no