Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Motehjørnet

Å finne sin stil - tenåringsjente

Motehjørnet Shopping, tips, spørsmål og svar.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 20-08-21, 19:06   #23
veobra
på slep
 
veobra sin avatar
 
Medlem siden: Aug 2009
Innlegg: 11.278
veobra er kulere enn de flesteveobra er kulere enn de flesteveobra er kulere enn de flesteveobra er kulere enn de flesteveobra er kulere enn de flesteveobra er kulere enn de flesteveobra er kulere enn de flesteveobra er kulere enn de flesteveobra er kulere enn de flesteveobra er kulere enn de flesteveobra er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Å finne sin stil - tenåringsjente

Jeg synes det svinger og tar litt tid i den alderen. Prøver litt ulikt og forkaster underveis. Mine har forkastet en del underveis og blitt ved andre plagg og stiler. Heldigvis har vi stort sett ikke gått all inn og kjøpt mye av en ting med en gang. Tatt det litt i etapper og kjøpt mer av det som faller i smak.

Det handles mest på Monkey og HM. Vide collegegensere i glade farger, en del duse. Noen med trykk eller puffermer. Har observert en del magetopper. Noen skjorter i cord som er åpne. Vide bukser med hull. Handlenett, de sære er mest kule. Lite merkeklær og dyrt.

__________________
S.E.& O.
veobra er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 20:48.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no