Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Mat og kosthold

Hvor mye betale kollega for å bake?

Mat og kosthold Kategori for barnemat, oppskrifter, drikkevarer og kosthold generelt.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 21-10-20, 09:01   #12
zinatara
Bør lage seg en tittel selv
 
zinatara sin avatar
 
Medlem siden: Jan 2011
Innlegg: 6.804
zinatara er et glitrende lys på stjernehimmelenzinatara er et glitrende lys på stjernehimmelenzinatara er et glitrende lys på stjernehimmelenzinatara er et glitrende lys på stjernehimmelenzinatara er et glitrende lys på stjernehimmelenzinatara er et glitrende lys på stjernehimmelenzinatara er et glitrende lys på stjernehimmelenzinatara er et glitrende lys på stjernehimmelenzinatara er et glitrende lys på stjernehimmelenzinatara er et glitrende lys på stjernehimmelenzinatara er et glitrende lys på stjernehimmelen
Standard

Sv: Hvor mye betale kollega for å bake?

Opprinnelig lagt inn av Nextlife, her.

Jeg synes ikke noe om å bruke betalte hobbybakere til å bake kaker når man trenger.
Det er nok av gode bakerier og konditorier som trenger omsetning og som har faglærte som trenger lønnen sin.
Unntaket er dersom den man baker til er en som er så nær at man ellers ville gitt en oppmerksomhet i anledning en feiring, og gir kaken som nettopp denne oppmerksomheten.

Jeg har en venninne som noen ganger baker for andre. Og det er kaker som er mye mer forseggjort enn noen av bakeriene her leverer. Jeg vil tro at mye av grunnen til at de ikke tilbyr det er hvor mye arbeid det er å lage dem og folk flest er ikke villig til å betale det en konditor hadde tatt for samme jobb.

zinatara er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 06:38.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no