Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Retningslinjer for sosialt samvær nå

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 13-04-20, 17:44   #11
apan
I mål
 
apan sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Oslo
Innlegg: 27.729
Blogginnlegg: 71
apan har et rykte de fleste bare kan drømme omapan har et rykte de fleste bare kan drømme omapan har et rykte de fleste bare kan drømme omapan har et rykte de fleste bare kan drømme omapan har et rykte de fleste bare kan drømme omapan har et rykte de fleste bare kan drømme omapan har et rykte de fleste bare kan drømme omapan har et rykte de fleste bare kan drømme omapan har et rykte de fleste bare kan drømme omapan har et rykte de fleste bare kan drømme omapan har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Retningslinjer for sosialt samvær nå

Opprinnelig lagt inn av Pøblis, her.

Jeg tenker at retningslinjen er MAX - og at man ikke behøver å makse ut veldig ofte hvis det ikke er helt nødvendig. Noen av oss må treffe fler enn det anbefalt antallet på grunn av jobb, og da kan jo vi andre som ikke må, treffe færre.

Reglene om å holde seg mest mulig hjemme og å ha hjemmekontor hvis man kan, gjelder fortsatt. Regelen om unødvendige fritidsreiser gjelder fortsatt. Håndvaskregelen gjelder definitivt fortsatt.

Dette. Regelen om å unngå selskapeligheter og påskeselskap gjelder også. Og at ute er bedre enn inne - om man kan velge. Jeg synes ikke dette er så vrient må jeg innrømme. Man trenger ikke makse ut, gjør det du må. Ja, vi har grillet ute med besteforeldrene en gang i påsken. Jeg tenker at ivaretakelse av familie kan prioriteres. Nei, jeg arrangerer ikke en voksenmiddag med venner nå. Alt blir jo en vurdering av hva som er nødvendig og skal prioriteres. Barna får ikke være sammen med mange venner på en gang. Da blir det pussig om jeg ber en haug venninner og har fest i hagen, men klart vi kan prioritere å grille ute med svigermor som bor alene og ikke har sett oss på lenge.

apan er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 13:16.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no