Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Retningslinjer for sosialt samvær nå

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 24-03-20, 10:14   #11
apan
I mål
 
apan sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Oslo
Innlegg: 27.742
Blogginnlegg: 71
apan har et rykte de fleste bare kan drømme omapan har et rykte de fleste bare kan drømme omapan har et rykte de fleste bare kan drømme omapan har et rykte de fleste bare kan drømme omapan har et rykte de fleste bare kan drømme omapan har et rykte de fleste bare kan drømme omapan har et rykte de fleste bare kan drømme omapan har et rykte de fleste bare kan drømme omapan har et rykte de fleste bare kan drømme omapan har et rykte de fleste bare kan drømme omapan har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Retningslinjer for sosialt samvær nå

Opprinnelig lagt inn av C3PO, her.

Divine, det er ikke klart for meg hvilke oppgaver han har i butikken, men jeg kan ikke tenke meg annet enn at det er en samfunnsnyttig funksjon. Det er veldig viktig at hyllene fylles på, at lageret ryddes osv. Hadde det vært mitt barn, ville jeg nok ha vært åpen for det, men da ville vi i resten av familien måtte fortsette å holde avstand til min mor (ikke syk, men i risikogruppe). Altså ja. Kan man bidra, er det flott.

Jeg er enig med deg ift funksjonen og at det er flott at han kan bidra, men stusser på at skolen vil ha ham ut. Mener det er eksplisitt presisert at elever ikke skal i skolepraksis når skolen er stengt.

apan er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 15:07.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no