Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Hjelpe meg med å kjøpe mindre klær?

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 28-10-19, 11:36   #11
Heilo
Fjellpiper
 
Heilo sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2009
Innlegg: 6.288
Blogginnlegg: 316
Heilo har mye å være stolt avHeilo har mye å være stolt avHeilo har mye å være stolt avHeilo har mye å være stolt avHeilo har mye å være stolt avHeilo har mye å være stolt avHeilo har mye å være stolt avHeilo har mye å være stolt avHeilo har mye å være stolt avHeilo har mye å være stolt avHeilo har mye å være stolt av
Standard

Sv: Hjelpe meg med å kjøpe mindre klær?

Opprinnelig lagt inn av LilleT, her.

meisje: Den lista var lur. Jeg tør ikke tenke på den differansen det er mellom antall topper jeg har i skapet og hvor mange jeg faktisk trenger.

Og ikke kjøpe ting på tilbud, nei! Jeg trodde egentlig ikke jeg er en som kjøper ting fordi det er på salg, men så opplevde jeg noe i går kveld etter at jeg startet denne tråden som jeg ble så flau og skamfull over at jeg ikke visste om jeg torde å skrive det her ... Det dukket opp en tilbudsmail fra XXL. Jeg registrerte at det var proteinbarer på tilbud. Ettersom grensa for gratis frakt er kr. 1000,-, begynte jeg automatisk å sjekke resten av tilbudsmailen for å se om de kanskje hadde treningsklær jeg trenger. Jeg bruker riktignok mye treningsklær, og det er jo bra å trene, men jeg hadde jo ikke tenkt på forhånd at jeg trenger noe nytt. Jeg endte opp med å slette mailen, for egentlig tror jeg det er bedre for meg å erstatte de proteinbarene med nøtter i stedet, men erfaringen var skremmende, men nyttig. Om det er noe som skal kjøpes på nett, gjør jeg meg selv og miljøet en tjeneste ved å betale de tierne det koster i porto. Virkelig!

Jeg hadde en spesiell versjon av Black Friday i fjor. Hver gang jeg fikk en tilbudsmail som nevnte Black Friday gikk jeg inn og avmelte meg den epostlista. Og siden det gjaldt de aller fleste selskapene ble jeg kvitt de aller fleste reklamemailene mine i løpet av en uke. Veldig deilig.

Heilo er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 08:15.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no