Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Kommunikasjon > Autofil

Hvor ofte bytter man vanligvis bil?

Autofil Bilsnakk.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 06-03-19, 14:22   #11
Timar
Klar
 
Timar sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2009
Hvor: Sentralt
Innlegg: 10.994
Blogginnlegg: 56
Timar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt av
Standard

Sv: Hvor ofte bytter man vanligvis bil?

Opprinnelig lagt inn av Neket, her.

Neste bil skal ha adaptiv cruisekontroll har jeg tenkt. Og DAB-radio. Jeg er drittlei av radio metro.

I hear you!



Vi er bare på vår bil nummer 2 i vårt voksenliv. Kollektivt har vært og er en stor favoritt. Vi kjøpte nåværende bil som nybil, men med veldig gode rabatter. Den nærmer seg 7 år nå, og vi kommer nok til å kjøre den en god del år til. Så får vi bare håpe det er et marked for dieselbiler når den tid kommer, hvis ikke må vi kjøre gammel Ford i maaaaange år.

Ny bil skal være så flink til å parkere seg selv at jeg ikke trenger å bekymre meg for å parkere i for trang garasje mer. Den skal også ha alle fancy sikkerhetsfunksjoner som redder både oss i bilen og de utenfor i en krisesituasjon.

Timar er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 13:31.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no