Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr > Stikkas barneutstyrshjørne

Romslig beltestol

Stikkas barneutstyrshjørne Diskusjonsforum for utstyr til barn.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 27-08-18, 15:15   #22
millact
Bør lage seg en tittel selv
 
Medlem siden: Mar 2008
Innlegg: 53.291
millact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtid
Standard

Sv: Romslig beltestol

Opprinnelig lagt inn av Myria, her.

Det handler om skjelettmodning mer enn kroppsbygning og det er derfor det er alderen og ikke størrelsen som teller mest. Ganske sikker på at det var katta som skrev dette i en tråd om samme emne for noen år siden. Jeg ville ikke vært bekymret for et barn på 13,5 altså, men tror det er mange med langt yngre barn som ikke tenker over dette med airbag.

Det tror jeg stemmer, at mange lar "små" barn sitte foran airbag. Ser det i klassen til yngste. Min får ikke sitte foran enda, det blir lenge til.

__________________
05 og 08
millact er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 06:53.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no