Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Nyheter og media

Seksuell trakassering - hvorfor finner vi oss i så mye?

Nyheter og media Forum for diskusjoner av nyheter og artikler. Husk å lenke til aktuell artikkel i første innlegg, så meddebattantene får mulighet til å sette seg inn i temaet.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 02-01-18, 18:05   #11
Nessie
Erfaren nok
 
Nessie sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Trøndelag
Innlegg: 39.853
Blogginnlegg: 351
Nessie har et rykte de fleste bare kan drømme omNessie har et rykte de fleste bare kan drømme omNessie har et rykte de fleste bare kan drømme omNessie har et rykte de fleste bare kan drømme omNessie har et rykte de fleste bare kan drømme omNessie har et rykte de fleste bare kan drømme omNessie har et rykte de fleste bare kan drømme omNessie har et rykte de fleste bare kan drømme omNessie har et rykte de fleste bare kan drømme omNessie har et rykte de fleste bare kan drømme omNessie har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Seksuell trakassering - hvorfor finner vi oss i så mye?

Jeg tror nok løpet er kjørt for Giske, og det er nok riktig. Jeg er likevel litt usikker på om fremgangsmåten har vært/er rett, og om det var riktig å lese opp ulike varsler under dagens møte På en måte er det med på å understreke alvoret, men samtidig vet jeg ikke om det burde vært gjort uten at Giske hadde mulighet til å uttale seg.

Vi har hatt en trakasseringsak hos oss, der det ble informert om varslingen og innholdet i det ovenfor flere ansatte i et møte, og det viste seg at det ikke var avklart med vedkommende det handlet om, og han fikk heller ikke sagt noe om sin versjon. Det var ikke bare positivt for prosessen videre. Slike saker er vanskelige, fordi det kan oppleves så ulikt. Men når man sitter i en maktposisjon/lederrolle - så er det helt klart ens ansvar å holde seg godt under streken.

__________________

Enten går det bra, eller så går det over.
Nessie er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 03:40.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no