Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Fest og høytid

Uventede vennegaver

Fest og høytid Et forum for å diskutere praktiske forberedelser knyttet til jubileer, bryllup, konfirmasjon, bar mitzva, ramadan, dåp og navnefest, mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 19-12-15, 16:35   #10
Sneglo
Nøttelitens medhjelper
 
Sneglo sin avatar
 
Medlem siden: Jul 2011
Innlegg: 2.155
Sneglo imponerer mange og er sikkert smartSneglo imponerer mange og er sikkert smartSneglo imponerer mange og er sikkert smartSneglo imponerer mange og er sikkert smartSneglo imponerer mange og er sikkert smartSneglo imponerer mange og er sikkert smart
Standard

Sv: Uventede vennegaver

Her har vi hatt 2.

Vi har nettopp flyttet ut her, og eldste ville kjøpe en liten ting til ei. Jeg sa ok, og tenkte overhodet ikke at foreldrene til jenta ville "ta det ille opp" og at det ble enda en utgift. :S Det var ikke sånn at jeg tenkte hun måtte få i retur. Det var eldste som ønsket å kjøpe, og siden hun er ny her så i bygda, og at det da er første gang hun har ønsket å kjøpe.

Så da har hun kjøpt til ei, også fikk vi ei fra ei anna, i tillegg til hun som hun hadde kjøpt til.

Så ville hun kjøpe i retur der, men var ok det. Så da er det 2stk det har blitt.


Yngste hadde en ting hun hadde lagd til kjæresten sin, og gitt han. Jeg syns det var dritskjønnt. Så fikk hun visst noe i retur av han her igår. De er fryktelig søte disse 3.klassingene.

__________________
-05 -07
Sneglo er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 22:09.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no