Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr

Hvilken lampe i garasjen?

Hjem og utstyr Hus, hage, utstyr, design mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 11-11-15, 23:08   #1
Neket
Har diplom
 
Neket sin avatar
 
Medlem siden: Jun 2010
Innlegg: 14.720
Neket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt av
Standard

Hvilken lampe i garasjen?

Jeg trenger ny lampe i garasjen. Inne, så ikke sånn til å ha på veggen ute.

Hva kjøper jeg?

Til nå har vi hatt en eldgammel en av denne typen, sånn omtrent, men den er nok ikke helt ideell til utebruk - den er rusten og fin. Og knakk når jeg skulle vri på den i dag. Den har stått der i ca 30 år tror jeg.



Så hva kjøper jeg? Jeg tror ikke jeg vil ha en som henger på veggen, og jeg må kunne bruke vanlig stikkontakt så jeg kan sette den opp selv. Det er ikke isolert der inne. Den trenger ikke være spesiellt fin.

Neket er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 17:30.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no