Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr

Felling av andres trær

Hjem og utstyr Hus, hage, utstyr, design mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 16-10-15, 11:05   #1
Neket
Har diplom
 
Neket sin avatar
 
Medlem siden: Jun 2010
Innlegg: 14.718
Neket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt avNeket har mye å være stolt av
Standard

Felling av andres trær

Jeg bor ved siden av en skog, og i utkanten av den skogen står det et gedigent tre som tar all kveldssola ( ). Jeg kunne tenke meg å felle dette treet før neste sommer, sammen med et annet tre som står på min tomt og tar litt av sola.

Hvordan går jeg frem? Jeg vet ikke hvem som eier skogen, men tror det er privat grunn. Treet står helt i utkanten av skogen, ved siden av et jorde, men tror jordet og skogen har forskjellige eiere.

Hvis jeg finner ut hvem som eier treet, og de sier jeg ikke får lov å felle - har jeg noen klagemuligether da? Trenger forsåvidt ikke kappe hele treet - men toppen vil jeg hvertfall bli kvitt.

Neket er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 08:55.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no