Sv: Har du latt håret bli grått?
Opprinnelig lagt inn av LaBanga, her.
Jeg er 45, og er ikke helt grå, men jeg tipper at om jeg hadde sluttet å farge det, så hadde det vært ganske brede striper med grått.
Problemet er at jeg ikke tror jeg vil kle blondt hår, har aldri kledd det, jeg er en veldig mørk type, og håret mitt har ikke blitt særlig bleket om sommeren heller. Men jeg tror at grått vil stå til hudfargen min. Men det er det der å føle seg klar for å la det bli grått.
Har en kollega med langt tykt hår som har latt håret gro grått nå i noen måneder. Hun har glansvask i, og selv om det ikke har grodd helt ut ennå, så er det faktisk veldig fint. Men hun er tross alt ti år eldre enn meg.
Kan signere dette! Jeg farger hver måned, riktignok nå med en noe lysere brun, så kanskje jeg over lang tid kan venne meg til å bli lysere, og så kanskje grå om 10-15-20 år. Eller hvit da. Kanskje. Eller kanskje ikke.
__________________
1997, 2001 & 2006
|