Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Nyttårsforsetter

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 31-12-14, 11:57   #33
Nessie
Erfaren nok
 
Nessie sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Trøndelag
Innlegg: 39.853
Blogginnlegg: 351
Nessie har et rykte de fleste bare kan drømme omNessie har et rykte de fleste bare kan drømme omNessie har et rykte de fleste bare kan drømme omNessie har et rykte de fleste bare kan drømme omNessie har et rykte de fleste bare kan drømme omNessie har et rykte de fleste bare kan drømme omNessie har et rykte de fleste bare kan drømme omNessie har et rykte de fleste bare kan drømme omNessie har et rykte de fleste bare kan drømme omNessie har et rykte de fleste bare kan drømme omNessie har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Nyttårsforsetter

Opprinnelig lagt inn av 007, her.

Jeg slår et slag for å følge Fugelli sitt råd, og rett å slett velge å «gi litt mer faen» som forsett for 2015.

Ja, jeg er vel der jeg også

Men sånn ellers har jeg som mål å prøve å ha et fokus på årets utfordringer med nye arbeidsoppgaver på jobb. Tenke at det gir meg ny kompetanse og kunnskap, og ikke drukne helt i panikken jeg kjenner på innimellom.

En annen ting er at jeg skal være mer fysisk aktiv. Jeg skal ikke ha et hårete mål om maraton og sånn, men å bevege mer litt mer daglig rett og slett.

Og ikke minst: ha fokus på kjærligheten og det gode liv!

__________________

Enten går det bra, eller så går det over.
Nessie er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 14:23.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no