Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Mobil-abb?

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 05-12-14, 15:37   #4
Gerbera
Bør lage seg en tittel selv
 
Gerbera sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Hvor: Viken
Innlegg: 4.488
Gerbera er kulere enn de flesteGerbera er kulere enn de flesteGerbera er kulere enn de flesteGerbera er kulere enn de flesteGerbera er kulere enn de flesteGerbera er kulere enn de flesteGerbera er kulere enn de flesteGerbera er kulere enn de flesteGerbera er kulere enn de flesteGerbera er kulere enn de flesteGerbera er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Mobil-abb?

Fri familie er unødvendig hvis begge parter har abonnement med fri ringetid. Fri familie er forsåvidt greit, om noen har kontantkort f.eks, men nå som de fleste abonnementene er med fri ringetid, og fri sms, er ikke Fri familie er salgstriks i hvertfall.

Skal du finne ut om dette lønner seg, må du jo regne på det da. Avbetaling på telefon i 12 mnd = 249 x 12 = 3000 kr. (iPhone 5S 16 gb koster 6000 kr.)

Det er andre abonnementer som er billigere enn Telenor, og med mer inkludert, men Telenor kjører ofte kampanjer på sine pakker. (Redusert pris i x-antall mnd, mer inkludert datatrafikk x-antall mnd osv)

Jeg har akkurat byttet fra Telenor til Chess. Chess har inkludert MMS, og for min del, som sender mye bilder til bestemødre og andre som ikke har snapchat, ble dette ganske mye mer i telefonregning hver måned, en den faste prisen. I Chess er MMS også inkludert.

__________________
To søte germini 05~07
Gerbera er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 03:04.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no