Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Nyheter og media

Hvorfor kaster feministenes døtre og datterdøtre klærne på internett?

Nyheter og media Forum for diskusjoner av nyheter og artikler. Husk å lenke til aktuell artikkel i første innlegg, så meddebattantene får mulighet til å sette seg inn i temaet.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 28-05-07, 13:23   #8
Heiko
Helt konge
 
Heiko sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Oslo
Innlegg: 4.797
Blogginnlegg: 106
Heiko har et rykte de fleste bare kan drømme omHeiko har et rykte de fleste bare kan drømme omHeiko har et rykte de fleste bare kan drømme omHeiko har et rykte de fleste bare kan drømme omHeiko har et rykte de fleste bare kan drømme omHeiko har et rykte de fleste bare kan drømme omHeiko har et rykte de fleste bare kan drømme omHeiko har et rykte de fleste bare kan drømme omHeiko har et rykte de fleste bare kan drømme omHeiko har et rykte de fleste bare kan drømme omHeiko har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Hvorfor kaster feministenes døtre og datterdøtre klærne på internett?

Forunderlig er det helt klart.

På trass? Kanskje. Ungdommen har gjennom mange generasjoner på en eller annen måte vært i opposisjon. Når man er i opposisjon vil man gjøre noe annerledes en foreldregenerasjonen og/eller ha et mye sterkere uttrykk en dem.

Når selv foreldregenerasjonen går med snuppetopper, har bar mage og ”miss sixty bukser”, hva skal da ungdommen/tenåringene gjøre for å sjokkere/opponere? Da må jo uttrykket bli drøyt, veldig drøyt. Nakenmodell eller burka må da bli alternativene?

Dette er en mulighet, jeg tror dette grunner i mange ting.

Heiko er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Emneord
feminisme


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 21:27.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no