Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Fotball for gutta

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 06-10-14, 13:12   #21
Daisy
Trademark: Imperfection
 
Daisy sin avatar
 
Medlem siden: Feb 2008
Innlegg: 11.055
Daisy er kulere enn de flesteDaisy er kulere enn de flesteDaisy er kulere enn de flesteDaisy er kulere enn de flesteDaisy er kulere enn de flesteDaisy er kulere enn de flesteDaisy er kulere enn de flesteDaisy er kulere enn de flesteDaisy er kulere enn de flesteDaisy er kulere enn de flesteDaisy er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Fotball for gutta

Opprinnelig lagt inn av Bloppy, her.

Næh. Det var vel igrunn ikke helt alvorlig ment heller da. Mer som Madickens kommentar om hvor interressert mannen hennes er i fotball.

Og som fotballtrener syns jeg man definitivt bør kunne såpass om fotball at man vet hva offside er. Men det er en annen diskusjon.

Det var ikke en gravalvorllig kommentar fra min side heller. Min mann er ufattelig uinteressert men han er da trener. Han er jo interessert i ungene og fritiden deres. Han er trener fordi ingen andre stilte opp. En trener for 1 og 2. klassinger trenger ikke vite hva offside er, jeg står ved den påstanden. Han har dog en del timer i kurs for å kunne aktivisere ungene på banen.

__________________
Jeg skulle ønske jeg led av "flink pike syndrom"

Tre stk!
Daisy er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 04:07.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no