Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Kultur og underholdning > Tinetoffs litteraturforum

Det å lese "lette" bøker..

Tinetoffs litteraturforum Litteraturdiskusjoner, bokanbefalinger, lesesirkel mm

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 08-10-06, 08:17   #11
Ryli
lissom sjarmør
 
Ryli sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 1.912
Ryli er virkelig godt liktRyli er virkelig godt liktRyli er virkelig godt liktRyli er virkelig godt liktRyli er virkelig godt liktRyli er virkelig godt liktRyli er virkelig godt liktRyli er virkelig godt liktRyli er virkelig godt likt
Standard

Sv: Det å lese "lette" bøker..

Opprinnelig lagt inn av glitterchick, her.

Syns for øvrig det finnes en god del kvalitet blant lett underholdning også, jeg syns absolutt Jo Nesbøs bøker og f.eks. Titanic-filmen har høy standard, selv om de følger en oppskrift.

Er jeg den eneste som aldri har sett Titanic, tro? Så den aldri på kino, men leide den en gang på video. Jeg og sambo var unge og nyforelsket, og skulle kose oss en lørdagskveld. Vi la oss ned på sofaen, og etter en halvtime lå jeg og snorket. Jeg har heller aldri forsøkt å se den igjen senere.

Ryli er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 04:36.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no