Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Fest og høytid

Har barna dine julekalender/adventskalender?

Fest og høytid Et forum for å diskutere praktiske forberedelser knyttet til jubileer, bryllup, konfirmasjon, bar mitzva, ramadan, dåp og navnefest, mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 30-11-12, 10:15   #10
Maz
Pauset
 
Medlem siden: Dec 2006
Hvor: Barteby
Innlegg: 7.430
Maz har mye å være stolt avMaz har mye å være stolt avMaz har mye å være stolt avMaz har mye å være stolt avMaz har mye å være stolt avMaz har mye å være stolt avMaz har mye å være stolt avMaz har mye å være stolt avMaz har mye å være stolt avMaz har mye å være stolt avMaz har mye å være stolt av
Standard

Sv: Har barna dine julekalender/adventskalender?

Jeg er så utrolig lei det kalenderfokuset. Nå skal jeg til og med unskylde meg for å synes det er morsomt med kalender, og bombarderes med meldinger om at jeg ikke skal tro det gjør meg til en god mor at jeg har pakkekalender til avkommet. Det har jeg da heller ikke trodd.

Hvorfor kan vi som er så sære at vi synes dette er koselig nostalgi få lov til å gjøre dette i fred, også kan andre få gjøre det på sin måte. Denne "dårlig mor" som ikke har laget kalender greia begynner å bli rimelig utbrukt.

Maz er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 03:32.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no