|
|||||||
| Sportshjørnet Alt som har med sport å gjøre passer inn her. |
|
|
Trådverktøy | Visningsmåter |
|
|
#11 |
|
Keep calm and trot on
Medlem siden: Apr 2008
Hvor: Oslo
Innlegg: 5.212
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Sv: Barbering i dusjen på treningssenter, er det ok?
Jeg er på trening annenhver dag, og barberer annenhver dag. Jeg dusjer helst ikke oftere enn det, for de går så hardt utover huden
Det kunne virkelig ikke falt meg inn å dusje, så trene, og så dusje igjen. Jeg har veldig sensitiv hud som protesterer med grufullt eksem på for mye dusjing.
Jeg har ikke gjort det, fordi jeg som resten her har syns det vært litt ekkelt, og noe jeg har følt vært best å gjøre hjemme. Men så var det en som gjorde det på treninga, og da måtte jeg jo spørre om det bare var jeg som var prippen. Og det var det jo ikke, så da fortsetter jeg som før.
__________________
Snupsen -05 og Rusket -10 Some people are like a Slinky... not really good for anything, but you still can't help but smile when you shove them down the stairs |
|
|
|
|
|