Sv: Tips til Norgesferie?
Opprinnelig lagt inn av GinaK, her.
Bra med tips.
Vi begge er så lite glad i å kjøre lenge med bil så det ser håpløst ut for oss å komme oss oppover i landet. Et alternativ kan være å ta fly nordover og leie bil nedover. 
Neste sommer blir nok Norgesferie for oss. Tenkte litt på å finne en støl/leirskole som har åpent for familier på sommeren og være der noen dager. Langedrag kan jo være noe. 
Langedrag er flott! Pøbelprinsessen og jeg var der på jentehelg høsten 2010, og hadde det helt utrolig fint. Vi bodde i ett av stabburene på tunet, det var supert. Riktignok måtte vi inn i huset for å gå på do/dusje, men det var deilig å kunne sitte på trammen på kvelden. Stabburene har plass til en familie, tror jeg.
__________________
I myself have never been able to find out precisely what feminism is: I only know that people call me a feminist whenever I express sentiments that differentiate me from a doormat or a prostitute. Rebecca West
|