Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Kommunikasjon

Headset som ikke "lekker" lyd

Kommunikasjon Forum for data, biler og "duppeditter", samt annen kommunikasjon.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 07-02-12, 18:45   #11
Joika
Pauset
 
Medlem siden: Jan 2008
Hvor: Internett
Innlegg: 23.987
Blogginnlegg: 180
Joika har et rykte de fleste bare kan drømme omJoika har et rykte de fleste bare kan drømme omJoika har et rykte de fleste bare kan drømme omJoika har et rykte de fleste bare kan drømme omJoika har et rykte de fleste bare kan drømme omJoika har et rykte de fleste bare kan drømme omJoika har et rykte de fleste bare kan drømme omJoika har et rykte de fleste bare kan drømme omJoika har et rykte de fleste bare kan drømme omJoika har et rykte de fleste bare kan drømme omJoika har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Headset som ikke "lekker" lyd

Opprinnelig lagt inn av Tallulah, her.

Beats koster rundt 1500 i Norge. Studiomodellen litt mer, men de har faktisk kommet dårligere ut i tester. Jeg er veldig fornøyd med mine. I tillegg kommer de med mikrofon og kontroll på ledningen slik at de kan brukes som hands free.

Det er litt viktig faktisk, for bruker Skype i jobben. Hadde vært kjekt å slippe å bytte headset når jeg skal ha Skypemøter.

Joika er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 22:26.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no