Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Fest og høytid

Julesinkesjusker - skal vi forene oss?

Fest og høytid Et forum for å diskutere praktiske forberedelser knyttet til jubileer, bryllup, konfirmasjon, bar mitzva, ramadan, dåp og navnefest, mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 28-01-12, 09:10   #11
Kaija
WF: Sausnebbet
 
Kaija sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 9.072
Blogginnlegg: 120
Kaija har mye å være stolt avKaija har mye å være stolt avKaija har mye å være stolt avKaija har mye å være stolt avKaija har mye å være stolt avKaija har mye å være stolt avKaija har mye å være stolt avKaija har mye å være stolt avKaija har mye å være stolt avKaija har mye å være stolt avKaija har mye å være stolt av
Standard

Sv: Julesinkesjusker - skal vi forene oss?

Oi, det var godt denne tråden dukket opp. Vi hadde ikke akkurat mange julekaker denne gangen, men nå ble jeg minnet på at restene må bort. Skal sette alt ut på fat i dag, og regner med at ungene kommer til å ta seg av ryddejobben uten at jeg trenger å si noe. I samme slengen får vi vel sette vekk julelysene og kanskje den bittebittelille julekrybba i glass som pleier å henge på treet, men som ikke ville være med i juleesken i år.

Julekortene er ennå ikke skrevet, og nå tenker jeg at jeg lar det være, med unntak av at jeg skal svare ei venninne som jeg hadde mistet kontakten med.

Kaija er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 09:28.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no