Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Lesestoff på do?

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 18-09-11, 15:03   #31
rine
Halloen!
 
rine sin avatar
 
Medlem siden: Mar 2008
Innlegg: 20.392
rine har et rykte de fleste bare kan drømme omrine har et rykte de fleste bare kan drømme omrine har et rykte de fleste bare kan drømme omrine har et rykte de fleste bare kan drømme omrine har et rykte de fleste bare kan drømme omrine har et rykte de fleste bare kan drømme omrine har et rykte de fleste bare kan drømme omrine har et rykte de fleste bare kan drømme omrine har et rykte de fleste bare kan drømme omrine har et rykte de fleste bare kan drømme omrine har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Lesestoff på do?

Opprinnelig lagt inn av Ramses, her.

Si meg, har du barn? Eneste stedet jeg klarer å snike meg til noen minutter med fred og ro.

Det er ingen regel som sier at man må bruke laaang tid på do selv om det er lesestoff der, og selv ved tissing, rekker man en side eller to med Pondus. Alternativt kan man glo ut i lufta eller på den voksende kleshaugen. Så jeg kan egentlig snu den og spørre hvorfor har dere det så travelt på do?

Jeg har barn, ja. Men den tiden de var klengete og ville være med overalt, fikk de enten være med på do = ingen lesing, eller de sto utenfor døra og hylte = ingen lesing. Hvis jeg føler behov for å være alene, gir jeg heller mannen beskjed om det og går ned i kjellerstua (der jeg kan lese så mye jeg vil, helt uten lukt og i en behagelig stilling) å eller går en tur.
:det enkleste er ofte det beste:


Jeg ville forresten aldri klart å lese to sider av Pondus mens jeg tisset, det gjør jeg unna på 30 sek, altså kortere tid enn det ville tatt å finne fram bladet og slått opp der jeg slapp sist.

rine er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 07:45.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no