Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Når kommer du og barnet/barna hjem på ettermiddagen?

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 05-09-11, 23:09   #17
Cuyahoga
etterpåklokest
 
Cuyahoga sin avatar
 
Medlem siden: Aug 2010
Innlegg: 7.880
Blogginnlegg: 179
Cuyahoga har mye å være stolt avCuyahoga har mye å være stolt avCuyahoga har mye å være stolt avCuyahoga har mye å være stolt avCuyahoga har mye å være stolt avCuyahoga har mye å være stolt avCuyahoga har mye å være stolt avCuyahoga har mye å være stolt avCuyahoga har mye å være stolt avCuyahoga har mye å være stolt avCuyahoga har mye å være stolt av
Standard

Sv: Når kommer du og barnet/barna hjem på ettermiddagen?

Mellom 16:10 og 16:40. Det hadde vært fint å være hjemme 15:30, men det er ikke praktisk mulig akkurat nå, sånn i forhold til levering i barnehage og full arbeidsdag+. Men om fire år, når hordene kan gå på skolen sammen, skal jeg begynne arbeidsdagen før fuglene synger og gå hjem tilsvarende tidlig. :drømmer om den barnehagefri hverdagen:

Ungene legges mellom 19:00 og 20:00 og jeg synes vi rekker det vi trenger rekke i mellomtiden. Vi legger sikkert lista ganske lavt da. Middag, ut og leke eller leke inne, lekser til eldste, besøk til og av venner, handle med noen av ungene, besøke naboer, sykle tur.

Cuyahoga er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 00:40.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no