Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Gremlis reise- og fremmedspråkforum

Candy svelger kameler og flasher fordommer

Gremlis reise- og fremmedspråkforum Forum for diskusjon av reiser, reisemål, og fremmedspråk.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 06-07-11, 11:05   #11
Bergensis
Ventar stadig på vår
 
Bergensis sin avatar
 
Medlem siden: Apr 2007
Innlegg: 9.780
Bergensis har mye å være stolt avBergensis har mye å være stolt avBergensis har mye å være stolt avBergensis har mye å være stolt avBergensis har mye å være stolt avBergensis har mye å være stolt avBergensis har mye å være stolt avBergensis har mye å være stolt avBergensis har mye å være stolt avBergensis har mye å være stolt avBergensis har mye å være stolt av
Standard

Sv: Candy svelger kameler og flasher fordommer

Albena var fint. Dvs. det var min og mannens første sydentur saman. Dvs. me var egentlig ikkje sikre på om me var saman, om me skulle satse eller ei iom. at me budde langt frå kvarandre. Fjorten dagars bære eller briste. Romantiske greier og finfint resultat.

Plassen var liten, butikkane få og maten elendig. Den gang. Det er 11 år sidan. I reiseguiden sto det at "Bulgaria er ikke kjent for sitt kjøkken" og det fekk me erfare.

Charter er genialt i småbarnsfasen. Eg ser fram til at me kan reise på andre måtar seinare, men no er det perfekt for oss. Idiotsikkert og greit. Me reiser under mottoet "trives barna, trives me".

Håpar du kosar deg.

__________________
Bergensis
Bergensis er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Emneord
candy heaven


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 03:58.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no