Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Hvordan vil du oppfattes av andre?

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 28-05-11, 23:23   #31
Røverdatter
Borte
 
Røverdatter sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 17.697
Blogginnlegg: 278
Røverdatter har et rykte de fleste bare kan drømme omRøverdatter har et rykte de fleste bare kan drømme omRøverdatter har et rykte de fleste bare kan drømme omRøverdatter har et rykte de fleste bare kan drømme omRøverdatter har et rykte de fleste bare kan drømme omRøverdatter har et rykte de fleste bare kan drømme omRøverdatter har et rykte de fleste bare kan drømme omRøverdatter har et rykte de fleste bare kan drømme omRøverdatter har et rykte de fleste bare kan drømme omRøverdatter har et rykte de fleste bare kan drømme omRøverdatter har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Hvordan vil du oppfattes av andre?

Bare i løpet av det siste året har jeg blitt kalt umoralsk, frekk, lite inkluderende, mistenksom og selvtilfreds. Alle disse svært flatterende komplimentene har jeg fått av brukere jeg respekterer (iallefall noen av dem) og setter høyt. Jeg har også fått høre en gang for lenge siden på et annet forum at jeg verken kunne lese eller skrive.

Med det i mente føler jeg meg ganske trygg på at jeg ikke forsøker å fremstå som noen annen enn den jeg er. Her på FP er fallhøyden i tillegg gigantisk siden jeg omgås flere av brukerne mer eller mindre jevnlig. Litt flaut å bli tatt på fersken med rødvinsglasset foran ungene etter å ha sagt at jeg aldri drikker alkohol sammen med barna.

__________________
Vesla (02) og Lillesøster (09)

Er du alt for redd for døden, blir du redd for livet og
Freedom's just another word for nothing left to lose
Røverdatter er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 01:33.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no