Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr > Grønne fingre

Enebolig og hage. Hva trenger man av utstyr og ting?

Grønne fingre Alt om blomster inne og ute, frukttrær, busker, kjøkkenhage, kompost og uterom.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 14-04-11, 15:08   #11
meisje
Kleintje I + II
 
meisje sin avatar
 
Medlem siden: Feb 2007
Innlegg: 6.581
meisje er et glitrende lys på stjernehimmelenmeisje er et glitrende lys på stjernehimmelenmeisje er et glitrende lys på stjernehimmelenmeisje er et glitrende lys på stjernehimmelenmeisje er et glitrende lys på stjernehimmelenmeisje er et glitrende lys på stjernehimmelenmeisje er et glitrende lys på stjernehimmelenmeisje er et glitrende lys på stjernehimmelenmeisje er et glitrende lys på stjernehimmelenmeisje er et glitrende lys på stjernehimmelenmeisje er et glitrende lys på stjernehimmelen
Standard

Sv: Enebolig og hage. Hva trenger man av utstyr og ting?

Ingen har nevnt tilhengerfeste og tilhenger.

Tilhenger trenger du til å frakte alle oppussingsmaterialer, hagemøbler, gressklippere etc til huset. Og for å kjøre bort alt fra hageavfall til skrot.

Alle med enebolig har det, så det er like godt å kjøpe med en gang, for da har dere mest bruk for den. Og det gjør alle menn ekstremt lykkelig å få velge en tilhenger, så man får en bonusstjerne hos sin kjære.

__________________
Meisje & Storebror & Lillebror
meisje er aktiv nå   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 08:54.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no