Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Fest og høytid

Gah! Farsdagsgaven i vasken

Fest og høytid Et forum for å diskutere praktiske forberedelser knyttet til jubileer, bryllup, konfirmasjon, bar mitzva, ramadan, dåp og navnefest, mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 12-11-10, 16:07   #1
Stine-mor
Firebarnsmor
 
Stine-mor sin avatar
 
Medlem siden: Mar 2007
Innlegg: 9.741
Stine-mor er kulere enn de flesteStine-mor er kulere enn de flesteStine-mor er kulere enn de flesteStine-mor er kulere enn de flesteStine-mor er kulere enn de flesteStine-mor er kulere enn de flesteStine-mor er kulere enn de flesteStine-mor er kulere enn de flesteStine-mor er kulere enn de flesteStine-mor er kulere enn de flesteStine-mor er kulere enn de fleste
Standard

Gah! Farsdagsgaven i vasken

Blah!

I går kjøpte jeg farsdagsgave til mannen. Han trengte lommebok, og derfor var jeg strålende fornøyd da jeg fant lommeboken med stor L.

I dag snakket jeg med min mor. Hun spurte om hva jeg hadde kjøpt til mannen, og jeg svarte lommebok.

Mamma ble pottesur, for det hadde nemlig hun kjøpt til han i julegave, for det visste hun at han trengte.
Min mor er ingen enkel dame, så løsningen ble at jeg dro ut for å bytte min gave i ettermiddag, med fire barn på slep.

Jau, samme dame i butikken, men siden jeg ikke hadde kvittering (kastet alle bevis ), så fikk jeg tilgodelapp.

Så da står jeg her da, med en tilgodelapp jeg ikke trenger og uten farsdagsgave.

Hva har dere kjøpt? Han ønsker seg et par PS3-spill, men det har jeg ikke så lyst til å kjøpe, for da ser jeg han enda mindre enn jeg gjør nå.

__________________
06.09.01 ~ 25.05.03 ~ 23.01.06 ~ 12.03.09.
Stine-mor er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 07:59.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no