Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Kan man forvente at man kan ha med hunden sin bort til alle?

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

Se resultatene: Kan man forvente at det er greit at hunden er med til alle?
Ja, selvfølgelig! 1 0,32%
Nei, selvfølgelig ikke! 314 99,05%
Dustepoll 2 0,63%
Deltakere: 317. Du kan ikke stemme på denne undersøkelsen

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 17-09-10, 13:42   #11
Drømmedama
keep on dreaming
 
Drømmedama sin avatar
 
Medlem siden: Mar 2010
Innlegg: 4.894
Drømmedama er kulere enn de flesteDrømmedama er kulere enn de flesteDrømmedama er kulere enn de flesteDrømmedama er kulere enn de flesteDrømmedama er kulere enn de flesteDrømmedama er kulere enn de flesteDrømmedama er kulere enn de flesteDrømmedama er kulere enn de flesteDrømmedama er kulere enn de flesteDrømmedama er kulere enn de flesteDrømmedama er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Kan man forvente at man kan ha med hunden sin bort til alle?

Nei, fy faen noe så irriterende som folk som tror det er greit å dra med de siklende, røytende illelunktende beistene sine hjem til oss. Bikkjene skraper opp parketten og er dønn irriterende.
Kødda!
Enda jeg ikke er spesiellt opptatt av hunder (ville aldri skaffet oss en hund selv), er hundeeiere velkomne hit med hundene sine, altså. Ikke det at alle hunder er så knusbedårende i seg selv, men jeg liker jo eierne deres og dermed er det meste greit. Hunder til folk jeg ikke liker så godt bruker å være skikkelig irriterende, mens mine beste venner selvsagt har de beste hundene også.
Jeg mener imidlertid ikke at en hundeeier kan forvente at man liker å ha deres hunder på besøk. Det er fjollete å bli fornærmet hvis noen ikke vil ha hund i huset. Hvis jeg selv hadde hatt hund ville jeg slett ikke forventet noe slikt av noen.
For meg, i mitt hjem, er det meste greit, men jeg vet andre føler det anderledes og det må faktisk en hundeeier akseptere.

Drømmedama er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 02:09.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no