Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Kommunikasjon > Divines spør-og-lær-forum

Leier/utleier, antall mennesker, hvem bestemmer, osv

Divines spør-og-lær-forum Spør om alt mulig du lurer på - kanskje er det noen som kan svare.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 12-08-10, 23:27   #1
Elise
Ute av drift
 
Elise sin avatar
 
Medlem siden: Nov 2007
Innlegg: 15.777
Elise har en fantastisk fremtidElise har en fantastisk fremtidElise har en fantastisk fremtidElise har en fantastisk fremtidElise har en fantastisk fremtidElise har en fantastisk fremtidElise har en fantastisk fremtidElise har en fantastisk fremtidElise har en fantastisk fremtidElise har en fantastisk fremtidElise har en fantastisk fremtid
Standard

Leier/utleier, antall mennesker, hvem bestemmer, osv

Et spørsmål.

Kan utleier ha noe å si for hvor mange mennesker som bor i utleid bopel?


Vi leier ut 2 studenthybler som deler kjøkken og bad. Vi kunne leid ut 3, men vi mener at det ville vært for mange med 3 personer på de fellesarealene som er tilgjengelige.

Men så har det nå flyttet inn en person som plutselig ser mistenkelig ut til å være 2 personer. Kan vi nekte vedkommende å ha overnattingsgjest hver eneste kveld? Eller er det leiers valg, i og med det blir betalt for dette rommet? (Vi betaler strømmen, så bare økte strømutgifter er jo et argument.)

__________________
05 og 07
Elise er aktiv nå   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 23:15.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no