Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Kultur og underholdning > Glitterchicks film- og musikkforum

Hvor tidlig så barnet ditt Star Wars/Ringenes herre?

Glitterchicks film- og musikkforum Film, tv-serier og musikk

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 13-07-10, 12:19   #11
Interference
Metallica!!
 
Interference sin avatar
 
Medlem siden: Dec 2007
Hvor: Drømmeland
Innlegg: 8.474
Blogginnlegg: 118
Interference har mye å være stolt avInterference har mye å være stolt avInterference har mye å være stolt avInterference har mye å være stolt avInterference har mye å være stolt avInterference har mye å være stolt avInterference har mye å være stolt avInterference har mye å være stolt avInterference har mye å være stolt avInterference har mye å være stolt avInterference har mye å være stolt av
Standard

Sv: Hvor tidlig så barnet ditt Star Wars/Ringenes herre?

Lille får ikke se Star wars eller Harry potter på mange år enda. Ei heller clone wars. Jeg håper hun aldri får interessen.
LOTR kommer når hun er klar. Jeg leser bøkene for henne for 2 gang nå, vi begynte å lese dem (på engelsk) når hun var bitteliten, bare for å innarbeide ritualet (og jeg trengte noe interessant å lese) og for at engelsk ikke skulle være fremmed.
Nå finner hun frem boken vi holder på med selv og synes visst at "Flodo" er en fin fyr.
Men hun skal slippe å bli eksponert for masse vold og sånn for tidlig, de får tidsnok lære at slikt finnes, så her kommer jeg til å kjøre på snille filmer så lenge jeg kan. Så kan vi heller lese om litt fælere ting, for da er det lettere å snakke om det.

__________________
Interference er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 23:50.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no