Sv: Ville dyr i sirkus-støtter du det ved å besøke sirkusforestillinger?
Opprinnelig lagt inn av Veslemøya, her.
Hvorfor synes du konseptet er teit uten dyr? På skolen hvor jeg jobber har sjetteklassingene sirkus som tema hvert år. Da kommer det folk fra kulturskolen som instruerer dem, og til slutt har de sirkusforestilling for resten av skolen. Jeg blir helt imponert over hva de får til. Utrolig kult!
Fordi jeg er sær. Det er mange ting jeg ikke liker, men som jeg vet mange andre liker. For eksempel gjøglere, akrobatdamer i glitterbikini, "nysirkus", linedance, revy, musikaler, tradisjonelle Ibsenoppsetninger i teateret, Anne B. Ragde, R&B, filmer av typen P.S I love you, og sikkert mye mer jeg ikke kommer på akkurat nå.
Når det er sagt har jeg sett en rekke gjøgler/sirkusforestillinger i regi av Kulturskolen, og da koser jeg meg på vegne av ungene i tillegg til å bli imponert. Det samme gjelder i grunnen alt i regi av Kulturskolen (kanskje med unntak av den gangen ungen begynte å spille fiolin og spilte konsert etter å ha øvd i fire uker. ).
|