Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Kultur og underholdning > Glitterchicks film- og musikkforum

Hva er den skumleste grøsseren dere har sett?

Glitterchicks film- og musikkforum Film, tv-serier og musikk

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 04-05-10, 00:41   #11
Interference
Metallica!!
 
Interference sin avatar
 
Medlem siden: Dec 2007
Hvor: Drømmeland
Innlegg: 8.474
Blogginnlegg: 118
Interference har mye å være stolt avInterference har mye å være stolt avInterference har mye å være stolt avInterference har mye å være stolt avInterference har mye å være stolt avInterference har mye å være stolt avInterference har mye å være stolt avInterference har mye å være stolt avInterference har mye å være stolt avInterference har mye å være stolt avInterference har mye å være stolt av
Standard

Sv: Hva er den skumleste grøsseren dere har sett?

Jeepers var utrolig skuffende ja, fy søren så de ødela noe som kunne blitt en bra film.
Jeg digger Nightmare on elm street filmene, directors cut. Det er noe med hele tanken på å kunne bli invadert mens man sover. Og barnereglen de synger hele tiden.
Ellers så ble jeg vettaskremt av the ring, det ble ikke bedre av at telefonen min ringte akkurat når skjermen gikk over i grått når filmen sluttet. Jeg turde ikke slå på tven på lange tider etter det.
Rose red er og en fin grøsser, dog noe langtrukket og lett overdrevet, men jeg får fremdeles litt ståpels i nakken når jeg ser den.
Ellers så er sånne tannlege/torturgreier/the cube og lignende for syke. På samme hylle vil jeg legge The hills have eyes. Det er den grusomste filmen jeg har sett noen sinne tror jeg, og jeg forbanner den idioten som sa jeg burde se den. Faen til ondskap, jeg blir dårlig bare jeg tenker på den.

Så tja, grøssere som kødder litt med hodet ditt er kule, splatter er ikke kult, og torturfilmer er bare jævlige.
Men titler, forslag? Det var det du ville ha, sant?

__________________
Interference er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 10:58.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no