Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Kvinnekamp på Facebook?

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 01-05-10, 15:04   #11
Pebbles
By the Sea
 
Pebbles sin avatar
 
Medlem siden: Mar 2007
Innlegg: 12.571
Blogginnlegg: 186
Pebbles har et rykte de fleste bare kan drømme omPebbles har et rykte de fleste bare kan drømme omPebbles har et rykte de fleste bare kan drømme omPebbles har et rykte de fleste bare kan drømme omPebbles har et rykte de fleste bare kan drømme omPebbles har et rykte de fleste bare kan drømme omPebbles har et rykte de fleste bare kan drømme omPebbles har et rykte de fleste bare kan drømme omPebbles har et rykte de fleste bare kan drømme omPebbles har et rykte de fleste bare kan drømme omPebbles har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Kvinnekamp på Facebook?

...folk skal altså si noe i statsufeltene sine, men de skal ikke uttrykke for stor glede og entusiasme, og de skal ikke uttrykke at de er slitne eller stresset. Og de skal heller ikke skrive om nøytrale, kjedelige ting.

Kan bli en utfordring, eller?

Jeg kan av og til bli grepet av paranoia når jeg skal oppdatere litt. Jeg skriver hva jeg er glad for ("Herregud! Det varra voldsomt så rosenrødt alt var hjemme hos Zoë's da") og jeg av og til skrive at jeg gleder meg til en stor rettebunke tar slutt ("Djiiiz! Klag litt mer'a! Ja, lærere har jo rett til å klage, lissom") også slumper det kanskje til med noen nøytrale "Deilig å få blomster på terrassen - ble fint!" ("Omg! Zzzzzz - det var jo superinterresant, da...")

Jeg skjønner poenget, altså. Det er ikke det. Men det kan bli litt klaustrofobisk, that's all.

__________________
"I've learned that people will forget what you said, people will forget what you did, but people will never forget how you made them feel." - Maya Angelou -

Sist redigert av Pebbles : 01-05-10 kl 15:10.
Pebbles er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 01:03.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no