Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Fest og høytid

Kva med juletre, då ...?

Fest og høytid Et forum for å diskutere praktiske forberedelser knyttet til jubileer, bryllup, konfirmasjon, bar mitzva, ramadan, dåp og navnefest, mm.

Se resultatene: Kva slag julatre føretrekk ein?
Gran 36 21,30%
Edelgran 95 56,21%
Furu 6 3,55%
Einerbærbusk (må vel vera eit val det og i og med "Så går vi rundt om en ...") 1 0,59%
Plast 29 17,16%
Noko moderne i pleksiglas og børsta stål eller liknande - jf. "Nye Bonytt" og slikt 2 1,18%
"Julatre?! Fysj!?!" 0 0%
Deltakere: 169. Du kan ikke stemme på denne undersøkelsen

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 22-10-09, 08:43   #18
Dixie Diner
Nymotens gammeldags
 
Dixie Diner sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Stavanger
Innlegg: 43.980
Dixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Kva med juletre, då ...?

Opprinnelig lagt inn av Noba, her.

Gran eller edelgran. Med mindre det er snakk om allergi og at man ønsker å ha juletre for barnas skyld så skjønner jeg ikke noe av juletre i plast.

Mer renslig og "hygienisk". Jeg skal ha ekte tre i år men vegrer meg endel fordi jeg synes det er litt ekkelt å ha et helt tre inne, med alle de smådyrene det evt. medfører. :angst:

__________________
I stepped on a cornflake, now I'm a cereal killer.
Dixie Diner er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 10:42.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no