Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Mat og kosthold

TORO på sporet!

Mat og kosthold Kategori for barnemat, oppskrifter, drikkevarer og kosthold generelt.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 26-08-08, 23:01   #10
Dixie Diner
Nymotens gammeldags
 
Dixie Diner sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Stavanger
Innlegg: 43.980
Dixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme omDixie Diner har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: TORO på sporet!

Opprinnelig lagt inn av mkj, her.

takk Iset, minner fælt om det smøreriet jeg prøver å lage. men jeg kjører alt i blender etter at jeg har surret løk og hvitløk, altså surret løk/hvitløk sammen med bokstomater. Synes det blir så blasst uansett hvor mye jeg krydrer.

Men når jeg tenker meg om så er det ikke alltid jeg bruker tomatpure, det gir nok en fyldigere smak.

Man må ha i tomatpuré ja, ellers blir smaken litt tam. Ikke kjør alt sammen, gjør sånn som jeg sier. Sammen med kjøtt blir det kjempegodt.

Opprinnelig lagt inn av mkj, her.

bruker du forresten friske urter, eller tørkede, og når har du de i?

Tørkede. Og bruk MASSE! Sukkeret er også viktig. Kan gjerne bruke fruktose eller annet søtstoff altså.

__________________
I stepped on a cornflake, now I'm a cereal killer.
Dixie Diner er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 12:01.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no