Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Kultur og underholdning > Glitterchicks film- og musikkforum

Tips om tv-serier

Glitterchicks film- og musikkforum Film, tv-serier og musikk

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 10-06-08, 20:54   #1
Elise
Ute av drift
 
Elise sin avatar
 
Medlem siden: Nov 2007
Innlegg: 15.943
Elise har en fantastisk fremtidElise har en fantastisk fremtidElise har en fantastisk fremtidElise har en fantastisk fremtidElise har en fantastisk fremtidElise har en fantastisk fremtidElise har en fantastisk fremtidElise har en fantastisk fremtidElise har en fantastisk fremtidElise har en fantastisk fremtidElise har en fantastisk fremtid
Standard

Tips om tv-serier

Trenger tips om serier.

Har sett 4 sesonger med House i et jafs, og sitter her med noe som nærmest kan kalles kjærlighetssorg og savn. Ikke etter HAN liksom, men hele serien.

Har nå sett sesong 1 av Private Practice (9 episoder bare, er det alt?) men vil ikke se alt på en gang, så jeg tror jeg må ha noe mer å veksle mellom.

Liker serier som Frustrerte Fruer, Judging Amy, Ally McBeal, Akutten, Greys Anatomy, LOST...

Men her er vel norge like langt som USA på alle disse?

Noen som har noe nytt og spennende å komme med? Gubben foreslår Heroes, men jeg syns ikke det høres ut som noe for meg.

__________________
05 og 07

Sist redigert av Elise : 05-11-14 kl 22:49.
Elise er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 22:51.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no