Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Hva lurer du på i dag? #02

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 12-08-24, 16:07   #11
millact
Bør lage seg en tittel selv
 
Medlem siden: Mar 2008
Innlegg: 52.741
millact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtidmillact har en fantastisk fremtid
Standard

Sv: Hva lurer du på i dag? #02

Opprinnelig lagt inn av Input, her.

Jeg synes også sommeren har vært helt nydelig! Men jeg kan ikke tenke meg noe verre (værmessig) enn en hetebølgesommer slik vi hadde i 2018. Variert vær er toppen! Jeg har gått mye mer i kjole/shorts enn jeg pleier og har aldri i mitt liv vært så brun som jeg er nå.

Men jeg leste et intervju med en metereolog (tror jeg det var) som sa at folk har glemt at 20 grader er varmt i Norge. Og da skjønner jeg at man synes denne sommeren har vært kald.

Er enig med dere. Sørlandet her. Mye variert vær på mine tre uker, men varme dager og sol innimellom og masse flotte opplevelser. Da er jeg fornøyd.

__________________
05 og 08
millact er ikke aktiv  
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 00:04.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no