Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Nyheter og media

Märtha Louise og media

Nyheter og media Forum for diskusjoner av nyheter og artikler. Husk å lenke til aktuell artikkel i første innlegg, så meddebattantene får mulighet til å sette seg inn i temaet.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 18-08-22, 08:27   #11
Pelle
Unik
 
Pelle sin avatar
 
Medlem siden: Apr 2008
Innlegg: 16.567
Pelle har en fantastisk fremtidPelle har en fantastisk fremtidPelle har en fantastisk fremtidPelle har en fantastisk fremtidPelle har en fantastisk fremtidPelle har en fantastisk fremtidPelle har en fantastisk fremtidPelle har en fantastisk fremtidPelle har en fantastisk fremtidPelle har en fantastisk fremtidPelle har en fantastisk fremtid
Standard

Sv: Martha Louise og media

Ja, jeg reagerte også på den. Vi høres ut som et skikkelig nisseland, når realiteten er at mine barn går på skole med 70 nasjonaliteter (eller noe sånn). Reagerer også på at han ber henne snakke høyere. Jeg tror heller ikke det er sant, som hun sier, at alle i Norge mener hun burde finne seg en partner som er lord eller direktør. Jeg mener ihvertfall ikke det, og kjenner vel ingen andre som er særlig interessert i hennes partnervalg (ut over at de bør ha normal folkeskikk og ikke lure folk med kvakksalveri).

__________________
07 og 10

Sist redigert av Pelle : 18-08-22 kl 10:02.
Pelle er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 23:00.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no