Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Hva har gjort deg glad i dag? #12

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 16-12-21, 12:35   #11
My
Semiaktiv
 
My sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Trondheim
Innlegg: 31.262
My har et rykte de fleste bare kan drømme omMy har et rykte de fleste bare kan drømme omMy har et rykte de fleste bare kan drømme omMy har et rykte de fleste bare kan drømme omMy har et rykte de fleste bare kan drømme omMy har et rykte de fleste bare kan drømme omMy har et rykte de fleste bare kan drømme omMy har et rykte de fleste bare kan drømme omMy har et rykte de fleste bare kan drømme omMy har et rykte de fleste bare kan drømme omMy har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Hva har gjort deg glad i dag? #12

Opprinnelig lagt inn av Serafin, her.

Egentlig i går, men Lillesøster var en time på skolen, og var med på stasjonsarbeid sammen med klassen!
Og hun har sagt JA til å være med på julegrøt i morgen, og å være på skolen fra 1030 til 13.00!!!

Og, hun har EN dag med fravær i desember. Vi har 10 sammenhengende dager med oppmøte nå!!!

Til sammenligning hadde hun 4(!) dager med oppmøte i hele oktober, 12 med oppmøte i november (men 6 dager med sykdom der da), så 10 dager sammenhengende er bare helt helt topp. Selv om det bare er en time om dag.

Så bra Serafin! Krysser fingrene for at det går seg litt mer til nå siste halvår, så hun er rustet for en ny og frisk start på ungdomsskolen.

__________________
µ 05 07 07
My er ikke aktiv  
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 01:01.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no