Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Motehjørnet

Få tilbake tilbudspris?

Motehjørnet Shopping, tips, spørsmål og svar.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 14-08-07, 16:41   #1
Salt
Salt in the rainbow
 
Salt sin avatar
 
Medlem siden: Aug 2007
Hvor: Oslo
Innlegg: 10.064
Blogginnlegg: 112
Salt har mye å være stolt avSalt har mye å være stolt avSalt har mye å være stolt avSalt har mye å være stolt avSalt har mye å være stolt avSalt har mye å være stolt avSalt har mye å være stolt avSalt har mye å være stolt avSalt har mye å være stolt avSalt har mye å være stolt avSalt har mye å være stolt av
Standard

Få tilbake tilbudspris?

Jeg kjøpte en bukse på Lindex tidlig i våres, som satt som et skudd. Pga været har jeg ikke fått brukt den så mye, men etter Italiaferien var den i allefall ødelagt. Da hadde jeg brukt den kanskje 10 ganger tilsammen. Det var en linbukse, og stoffet gikk rett og slett nesten i oppløsning mellom beina.

Jeg tok den med meg tilbake til butikken, men siden jeg ikke hadde kvittering (var jo tross alt et halvt år siden jeg kjøpte den, og jeg skulle jo ikke bytte den), fikk jeg altså bare tilbake tilbudsprisen! Jeg har altså betalt 299,- for en bukse, men fikk igjen 84,- i TILGODELAPP fordi jeg ikke hadde kvittering.

Er dette vanlig?!

__________________
10.09 01.13
Salt er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 09:45.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no