Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby

Jente- eller guttekatt

Fritid og hobby Favner alt som har med fritid og hobby å gjøre. Reiser, sport, kosmetikk, shopping og hobbyaktiviteter.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 02-09-19, 09:55   #8
zinatara
Bør lage seg en tittel selv
 
zinatara sin avatar
 
Medlem siden: Jan 2011
Innlegg: 6.775
zinatara er et glitrende lys på stjernehimmelenzinatara er et glitrende lys på stjernehimmelenzinatara er et glitrende lys på stjernehimmelenzinatara er et glitrende lys på stjernehimmelenzinatara er et glitrende lys på stjernehimmelenzinatara er et glitrende lys på stjernehimmelenzinatara er et glitrende lys på stjernehimmelenzinatara er et glitrende lys på stjernehimmelenzinatara er et glitrende lys på stjernehimmelenzinatara er et glitrende lys på stjernehimmelenzinatara er et glitrende lys på stjernehimmelen
Standard

Sv: Jente eller guttekatt

Vi har kastrerte hunnkatter og er godt fornøyd med det. De holder seg i hagen vår og vandrer ikke andre steder. Vi kastrerte og chippet når de var rundt 6 måneder og de var rundt året før de fikk være alene ute. Veldig greit med chip og katteluke med chiplås, da kan de gå inn og ut som de vil og vi slipper å få nabokatter inn i huset.

Og vent til kattungene er 12 uker før dere får dem. Vi har en gammel katt som mistet moren ved påkjørsel når hun var rundt 7 uker og hun har alltid vært nokså nevrotisk av seg og ikke spesielt barnevennlig.

zinatara er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 11:45.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no