Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Nyheter og media

Bilfritt sentrum, kan det funke?

Nyheter og media Forum for diskusjoner av nyheter og artikler. Husk å lenke til aktuell artikkel i første innlegg, så meddebattantene får mulighet til å sette seg inn i temaet.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 19-10-15, 19:03   #11
Tallulah
Glamorøs
 
Tallulah sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 60.543
Blogginnlegg: 641
Tallulah har et rykte de fleste bare kan drømme omTallulah har et rykte de fleste bare kan drømme omTallulah har et rykte de fleste bare kan drømme omTallulah har et rykte de fleste bare kan drømme omTallulah har et rykte de fleste bare kan drømme omTallulah har et rykte de fleste bare kan drømme omTallulah har et rykte de fleste bare kan drømme omTallulah har et rykte de fleste bare kan drømme omTallulah har et rykte de fleste bare kan drømme omTallulah har et rykte de fleste bare kan drømme omTallulah har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Bilfritt sentrum, kan det funke?

Opprinnelig lagt inn av Hyacinth, her.

Fikk sjokk forrige gang jeg var i Oslo med barn og bil. Parkerte like ovenfor Storosenteret og tok trikken nedover mot sentrum, først og fremst pga de ville prisene i parkeringshusene i sentrum. Men vi betalte en formue for den trikketuren t/r fra Storo til sentrum. Nå husker jeg ikke helt hvilken type billett vi kjøpte, det kan ha vært et dagskort fordi det lønte seg, husker som sagt ikke. Men det ble flere hundre kroner. Kunne like gjerne parkert i sentrum sånn økonomisk sett iallfall.

Om barna er under 16 år så reiser fire av dem de gratis med en voksen i helgene (lør-søn, og helligdager tror jeg?). Billetten kan brukes fritt i en time. Voksen koster 30 og barn 15. Så er man to voksne og noen barn på en ukedag så blir det fort litt penger, ja.

__________________

Tallulah er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 21:59.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no