Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr > Interiørhjørnet

Husprosjekt

Interiørhjørnet Alt som har med interiør å gjøre. Spørsmål, tips, deling av egne lure eller fine løsninger mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 22-11-11, 10:27   #11
Dronningen
Pauset
 
Medlem siden: Oct 2007
Innlegg: 12.595
Dronningen har en fantastisk fremtidDronningen har en fantastisk fremtidDronningen har en fantastisk fremtidDronningen har en fantastisk fremtidDronningen har en fantastisk fremtidDronningen har en fantastisk fremtidDronningen har en fantastisk fremtidDronningen har en fantastisk fremtidDronningen har en fantastisk fremtidDronningen har en fantastisk fremtidDronningen har en fantastisk fremtid
Standard

Sv: Husprosjekt

Lenge siden en oppdatering, men nå nærmer neste rom seg ferdig. Alt tar tid når det er så mye annet som foregår. Men nå er minstemors rom snart i boks. Mannen skal på IKEA i løpet av uka og kjøpe seng, skrivebord, en liten bokhylle, samt en sånn hylle for å ha bokser med leker i. Vi har relativt små rom i huset, så kjøper ikke for store ting.

Men sånn var det i går kveld. Ei lita ei på 3,5 år er veldig spent nå på å få ta det i bruk. (legger også ved bildet fra prospektet. Det virker litt lengre der grunnet linsen de bruker. Både vegger og gulv er ribbet, og ny strie og laminat er på, + nye lister og ny dør).


Sist redigert av Dronningen : 12-11-12 kl 12:46.
Dronningen er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 06:58.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no