Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Hva er det lateste du gjør?

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 03-01-10, 01:58   #21
Mjau
Curlingkone
 
Mjau sin avatar
 
Medlem siden: Nov 2008
Innlegg: 8.307
Blogginnlegg: 2
Mjau har mye å være stolt avMjau har mye å være stolt avMjau har mye å være stolt avMjau har mye å være stolt avMjau har mye å være stolt avMjau har mye å være stolt avMjau har mye å være stolt avMjau har mye å være stolt avMjau har mye å være stolt avMjau har mye å være stolt avMjau har mye å være stolt av
Standard

Sv: Hva er det lateste du gjør?

Det lateste jeg gjør?
Nå for tiden setter jeg det meste på gravid-kortet. Men til vanlig føler jeg meg ganske lat om jeg ber mannen gå ned i sokkelen for å hente ting for meg fordi jeg ikke gidder selv feks.
Ellers er jeg ganske lat til vanlig også, men det går mest på å ikke å gidde å gjøre ting, ikke på måten jeg løser det på.

__________________
Mjau maler videre...
Mjau er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Emneord
latskap, selvinnsikt

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 03:12.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no