Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Kultur og underholdning > Glitterchicks film- og musikkforum

Prater dere på kino?

Glitterchicks film- og musikkforum Film, tv-serier og musikk

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 31-10-08, 10:45   #11
Guava
Bør lage seg en tittel selv
 
Guava sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 17.759
Blogginnlegg: 17
Guava har et rykte de fleste bare kan drømme omGuava har et rykte de fleste bare kan drømme omGuava har et rykte de fleste bare kan drømme omGuava har et rykte de fleste bare kan drømme omGuava har et rykte de fleste bare kan drømme omGuava har et rykte de fleste bare kan drømme omGuava har et rykte de fleste bare kan drømme omGuava har et rykte de fleste bare kan drømme omGuava har et rykte de fleste bare kan drømme omGuava har et rykte de fleste bare kan drømme omGuava har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Prater dere på kino?

Opprinnelig lagt inn av Teofelia, her.

På teater, eller andre typer forestillinger der det faktisk står levende mennesker på scenen og prøver å konsentrere seg, burde det vært skuddpremie (med lyddemper, så klart) på folk som snakker.

Kanne, Glitter, Polyanna og jeg var i operaen for et par uker siden, og der satt det jammen et par stykker bak og og skravlet! Men jeg skal love de fikk så det sang av Polyanna, så de ga seg da til slutt.

Tøffe Polyanna!

Jeg skjønner ikke helt hvorfor folk kjøper seg dyre teater og operabilletter hvis de har tenkt seg å skravle. Hva er galt med kafé liksom?

Guava er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 13:15.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no