Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Hvordan fordeler dere jobben hjemme?

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 22-11-06, 20:45   #24
Bequita
Walking in the air
 
Bequita sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Oslo
Innlegg: 1.477
Bequita imponerer mange og er sikkert smartBequita imponerer mange og er sikkert smartBequita imponerer mange og er sikkert smartBequita imponerer mange og er sikkert smartBequita imponerer mange og er sikkert smartBequita imponerer mange og er sikkert smartBequita imponerer mange og er sikkert smartBequita imponerer mange og er sikkert smart
Standard

Sv: Hvordan fordeler dere jobben hjemme?

Mannen her i huset er et funn. Han vasker, lager mat og matpakker, ordner morgenstellet, leverer i barnehagen, skifter dekk, ordner med datadingsene, baker og tar i et tak i hagen. Pluss at han kjøper blomster til meg med jevne mellomrom, og er kjempeflink til å leke med datteren vår. I tillegg til full jobb.

Jeg tar klesvasken og henter i barnehagen, lager mat og rydder. Og er bortskjemt... Huffameg, hva er det jeg lærer min datter om det å være kvinne?

__________________

Bequita er ikke aktiv   Svar med sitat
 

Trådverktøy
Visningsmåter

Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 19:06.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no