Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr > Stikkas barneutstyrshjørne

In-Step-vognene

Stikkas barneutstyrshjørne Diskusjonsforum for utstyr til barn.

Svar
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 12-01-09, 12:33   #1
Musemus
<3
 
Musemus sin avatar
 
Medlem siden: Jan 2008
Innlegg: 7.152
Musemus er virkelig godt liktMusemus er virkelig godt liktMusemus er virkelig godt liktMusemus er virkelig godt liktMusemus er virkelig godt liktMusemus er virkelig godt liktMusemus er virkelig godt liktMusemus er virkelig godt liktMusemus er virkelig godt liktMusemus er virkelig godt likt
Standard

In-Step-vognene

Er de bra? Lette? Gode å trille?

__________________
Storesøster 08
Lillebror 11

Musemus er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 12-01-09, 13:42   #2
Corona
Superaktiv
 
Corona sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 417
Corona er litt kulCorona er litt kulCorona er litt kul
Standard

Sv: In-Step vognene

Jeg kjøpte Instep da vi reiste til syden med ungene, da var minsten 1,5 år. Og likte vogna veldig godt! De store hjulene gjorde den lett å komme fram med på stranda i alle fall.
Brukte den selvsagt også hjemme, mye da han var med på trimturer, og da var den god og lett å trille. En fin ekstravogn, synes jeg, men kanskje ikke hovedvogn hvis barnet sover? Minsten min tok dupper i vogna han altså, ikkeno problem.

Corona er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 12-01-09, 13:58   #3
Skytte
Bør lage seg en tittel selv
 
Skytte sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Innlegg: 4.948
Blogginnlegg: 105
Skytte er kulere enn de flesteSkytte er kulere enn de flesteSkytte er kulere enn de flesteSkytte er kulere enn de flesteSkytte er kulere enn de flesteSkytte er kulere enn de flesteSkytte er kulere enn de flesteSkytte er kulere enn de flesteSkytte er kulere enn de flesteSkytte er kulere enn de flesteSkytte er kulere enn de fleste
Standard

Sv: In-Step vognene

Jeg har hatt en InStep vogn og var veldig godt fornøyd. God å trille til tross for at det ikke var svingbart forhjul. Utrolig god kalesje som beskytter mot både sol, regn og snø. Poden sov godt i den også.

Vi brukte den som hovedvogn fra Poden var ca 1,5 til han sluttet med vogn til daglig.

Skytte er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 12-01-09, 14:26   #4
Pelikan
Tåler regn
 
Pelikan sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Home, but not alone
Innlegg: 5.045
Blogginnlegg: 24
Pelikan er kulere enn de flestePelikan er kulere enn de flestePelikan er kulere enn de flestePelikan er kulere enn de flestePelikan er kulere enn de flestePelikan er kulere enn de flestePelikan er kulere enn de flestePelikan er kulere enn de flestePelikan er kulere enn de flestePelikan er kulere enn de flestePelikan er kulere enn de fleste
Standard

Sv: In-Step-vognene

Supre vogner. Har hatt både svingbart og ikke svingbart jul. Foretrakk absolutt svingbart forhjul.

Pelikan er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 12-01-09, 16:39   #5
Musemus
<3
 
Musemus sin avatar
 
Medlem siden: Jan 2008
Innlegg: 7.152
Musemus er virkelig godt liktMusemus er virkelig godt liktMusemus er virkelig godt liktMusemus er virkelig godt liktMusemus er virkelig godt liktMusemus er virkelig godt liktMusemus er virkelig godt liktMusemus er virkelig godt liktMusemus er virkelig godt liktMusemus er virkelig godt likt
Standard

Sv: In-Step-vognene

Takk for svar. Kanskje vi skal kjøpe én, da.
Den skal brukes til varmere strøk i sommer, og ellers tenkte jeg at den bare kunne stå hos mamma og pappa.
Hvor kjøper man sånne? Jeg fant på Finn.no, nemlig.
Eller skal noen selge sin her?

__________________
Storesøster 08
Lillebror 11

Musemus er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 12-01-09, 16:45   #6
Left
Passiv
 
Innlegg: n/a
Standard

Sv: In-Step-vognene

Anbefales på det varmeste.
Vi har hatt til mini som sydenvogn - InStep EZ Strider, og til storebror som hovedvogn har jeg hatt to InStep Safari TT, utrolig god å trille.
Eneste jeg ikke likte så godt, var at den var litt bred i sittedelen, så til riktig småttiser må man støtte opp litt ekstra. Det gjør at det er veldig god plass til stor og tykk vinterpose da, så det gikk litt opp i opp

  Svar med sitat
Gammel 16-01-09, 10:17   #7
Jenna
Det ordner seg alltid
 
Jenna sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Hvor: Oslo
Innlegg: 2.835
Jenna imponerer mange og er sikkert smartJenna imponerer mange og er sikkert smartJenna imponerer mange og er sikkert smartJenna imponerer mange og er sikkert smartJenna imponerer mange og er sikkert smartJenna imponerer mange og er sikkert smartJenna imponerer mange og er sikkert smart
Standard

Sv: In-Step-vognene

Jeg har hatt en GT Sport 12" (med fast forhjul), som er fra samme produsent som InStep-vognene. Storebror har brukt vognen MASSE og har hatt den som hovedvogn fra han var 1,5 til 2 år. Han har sovet masse i den, selv om den ikke har hatt helt flat liggestilling. Han har sitte i den helt til han ble 4. (Ikke så mye helt på slutten, men av og til). Vi har vært kjempefornøyd med den.

GT har også hatt en mindre vogn (enn GT Safari) med svingbart forhjul - GT Swing 12". Det ser Sport'en men altså med svingbart forhjul. Jeg synes den er/var mye finere enn GT Safari. Ser at den ligger på nettbutikken til barnevogna.no, men den butikken er under avvikling. Mulig dun kan få kjøpt noe der enda eller så selges det kanskje noen brukte på finn.no?

GT Swing:

Jenna er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 16-01-09, 17:11   #8
Malus
lurer
 
Malus sin avatar
 
Medlem siden: Mar 2008
Hvor: Her og der
Innlegg: 3.842
Malus er virkelig godt liktMalus er virkelig godt liktMalus er virkelig godt liktMalus er virkelig godt liktMalus er virkelig godt liktMalus er virkelig godt liktMalus er virkelig godt liktMalus er virkelig godt liktMalus er virkelig godt liktMalus er virkelig godt likt
Standard

Sv: In-Step-vognene

Har nettopp solgt en GT safari. Vært kjempefornøyd med den, og hatt den som hovedvogn til A et års tid. Grei å slå sammen, og hvis du plukker av hjulene så tar det ikke mye plass. De nyeste har litt mindre forhjul enn de litt eldre modellene. A nærmer seg vel 90 cm, og hadde grei liggeplass. Som sagt lenger opp i tråden er den bred, og det syns jeg var fordel spesielst som sovevogn, særlig om vinteren. Men det betyr også at den er litt bredere når du triller den, enn noen andre 3-hjulinger. Igjen kanskje stødigere?

Alt i alt en vogn jeg varmt kan anbefale. Solgte min for 1500,- men har sett de billigere også.

__________________
Tre fininger : 07 - 09 - 11
Malus er ikke aktiv   Svar med sitat
Svar


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 15:08.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no