Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Kultur og underholdning > Glitterchicks film- og musikkforum

Kino eller hjemmekino?

Glitterchicks film- og musikkforum Film, tv-serier og musikk

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 01-02-07, 14:07   #1
Benmurphy
-
 
Medlem siden: Oct 2006
Innlegg: 2.423
Benmurphy har en fantastisk fremtidBenmurphy har en fantastisk fremtidBenmurphy har en fantastisk fremtidBenmurphy har en fantastisk fremtidBenmurphy har en fantastisk fremtidBenmurphy har en fantastisk fremtidBenmurphy har en fantastisk fremtidBenmurphy har en fantastisk fremtidBenmurphy har en fantastisk fremtidBenmurphy har en fantastisk fremtidBenmurphy har en fantastisk fremtid
Standard

Kino eller hjemmekino?

Interessant diskusjon om hvordan og hvorvidt visningsforholdene påvirker filmopplevelsen fra The A.V. Club (som er den publikasjonen der jeg har funnet den beste og mest relevante omtalen av populærkultur de siste årene): Crosstalk: Do Movies Need To Be Seen On The Big Screen?.

Jeg elsker å gå på kino, men det blir stadig mindre mindre fristende å risikere å få filmopplevelsen ødelagt av idioter som ikke kan oppføre seg blant publikum eller av maskinister som ikke kan stille skarpt eller maskere riktig.

Husk å lære barna at på kino og teater skal man overhodet ikke prate eller kommentere noe som helst under forestillingen. Det er dessverre tydelig at svært mange har forsømt dette de siste årene. Bonuspoeng for å lære noen voksne det samme.

Ben "you just can't fit 70 mm into 42 inches" Murphy

Benmurphy er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 07:09.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no